Profesija: Studente

Patīk viss skaistais!

Arhīvs
Februāris, 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
Rīgā un Liepājā aktīvi protestē pret spriedumu Liepājas pedofilu lietā
Publicēts 17. jūlijā, 2015.
Šodien, 17. jūlijā Rīgā un Liepājā aktīvi norisinājās protesta akcijas pret Liepājas tiesas spriedumu, saskaņā ar kuru divi vīrieši par netiklu darbību veikšanu pret mazgadīgu meiteni sodīti vien ar piespiedu darbu. Rīgā uz piketu ieradās aptuveni 30 cilvēki, savukārt pie Liepājas tiesas nama, protestējot pret prokuratūras, pēc cilvēku domām, maigo spriedumu pedofiliem, ieradās ap 500 cilvēkiem. Liepājā cilvēki pulcējās Republikas ielā 14, savukārt Rīgā tikšanās vieta bija pie "Laimas" pulksteņa, atklāti izrādot savu negatīvo attieksmi pret prokuratūras lēmumu. Liepāja uz piketu ieradās arī vecāki ar bērniem, turot rokās tādus plakātus kā "Bērnam ir jāsmaida, bet pedofilam jāsēž cietumā!". Notikuma vietās dežūrēja vairākas valsts un pašvaldības policijas ekipāžas, lai nepieļautu nekārtības.

Liepājā cilvēki pulcējās Republikas ielā 14, savukārt Rīgā tikšanās vieta bija pie "Laimas" pulksteņa, atklāti izrādot savu negatīvo attieksmi pret prokuratūras lēmumu.

Liepāja uz piketu ieradās arī vecāki ar bērniem, turot rokās tādus plakātus kā "Bērnam ir jāsmaida, bet pedofilam  jāsēž cietumā!".

Notikuma vietās dežūrēja vairākas valsts un pašvaldības policijas ekipāžas, lai nepieļautu nekārtības.

Protestētāji piketa laikā, turot plakātus ar dažādiem saukļiem un tērpti dažādos speciāli apdrukātos krekliņos, izbļāva tādus saukļus kā "Tiesai kauns!", pieprasot paskaidrojumus par neizprotamo sodu abiem bērna pavedinātājiem.

Arī Rīgā pat lietus nespēja apturēt notiekošo protesta akciju, pie "Laimas" pulksteņa pulcējot arī deputātus.

Akcijas organizēšanā līdzdarbojās organizācija «Mūsu bērni», kas iestājas par tradicionālās ģimenes vērtību stiprināšanu.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: